cookies error
На сайті представлено 331509 товарів, 247 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Zenith

Zenith

Рік заснування: 1865
Країна: Швейцарія
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: гламурний,щоденний
Моделі Zenith – це славнозвісні годинники

Товари бренду Zenith – це розкішні швейцарські годинники високого класу, виробництво яких почалося у 1865 році. Засновник марки та творець першої моделі Zenith -  Жорж Фавр-Жако започаткував власну справу у віці 22 років, у Ле Локль у Швейцарії.

  • Компанія Зеніт має давню історію і неймовірну репутацію, а все завдяки високій якості продукції і точності всіх виготовлених моделей.  Компанія постійно посідає перші місця у численних конкурсах,  усього моделі Zenith здобули 1565 1-й-місце - не поганий результат. Це одна з небагатьох, швейцарських годинникових корпорацій, які ще досі займаються виготовлення годинників вручну. До того ж, керівний пакет управління брендом Zenith досі в руках нащадків Фавр-Жако. Моделі Zenith «El Primero» - це годинник, який вперше був випущений у 1969 році, і до сьогодні випускається на заводах марки. Вкінці 60-х цей годинник був одним з перших автоматичних годинників, він мав і досі має частоту у 36 000 змін на годину (5 Гц).
  • Настільки високий рівень дозволяє вираховувати 1/10 частку секунди, а це неймовірний потенціал для більшої точності, правильного позиціонування у загальних та стандартних частотах часу. (Слід вказати, що більшість сучасних годинників мають  частоту у 28 800 змін на годину  - це 4 Гц). Компанія була придбана LVMH у листопаді 1999 року, так вона стала одним з декількох брендів в їх годинниковій та ювелірній лініях. Генеральний директор компанії Жан-Фредерік Дюфур є  колишнім директором марки Chopard, яка теж не менш популярна у світі годинникового мистецтва.
  • Моделі Zenith – це вишуканий світ розкішних аксесуарів, це яскраві моделі, цікавий та стильний дизайн. Марка продовжує випускати моделі створені справжніми майстрами, вони виготовлені на сучасному виробництві, відповідно до всіх  найновіших технологій. Розкіш у кожній секунді – це моделі Zenith: дорогоцінне каміння, якісні дорогі метали, унікальна і екстравагантна шкіра та аксесуари.  В результаті строюється неповторний продукт: вишуканий, елегантний і розкішний.
Товари представлені у рубриках:
Знайдено 6 товарів
bigmir)net TOP 100