cookies error
На сайті представлено 334150 товарів, 267 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Yes Zee

Yes Zee

Рік заснування: 1992
Країна: Італія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: авангардний
Моделі Yes Zee – це стильний молодіжний одяг
  • Колекції Yes Zee передають лише природні способи втілювати моду. Для дизайнерів марки, одяг це не просто тканина – це стиль життя. Саме тому їх натхнення народжує нові цікаві моделі Yes Zee. Компанія володіє творчим колективом і цікавим різноманіттям продуктів, що в наш час є очевидним результатом постійних пошуків власної унікальності і можливості передати свій власний шлях, через сучасний модний одяг.
  • Мода змінюється, але моделі Yes Zee залишаються на одному рівні якості. Це можливо завдяки тому, що марка постійно розвивається і удосконалюється. Це свідчить про постійну гармонію сприйняття часу і особистих способів життя. Моделі Yes Zee  - це чудова можливість передати свій стиль завдяки яскравим ідеям, модним тенденціям.
  • До вашої уваги пропозиції динамічної моди для молодих людей, тих, які  уважні до змін і в той же час, спрямовують свою енергію на задоволення власних потреб в житті. Колекції Yes Zee – це сучасний якісний одяг, створений на високотехнологічному виробництві у самому серці Італії.  До того ж, марка виділяється особливою ціновою політикою – одяг доступний кожному, тим не менше, залишається завжди на рівень вище своїх конкурентів.
  • Товари бренду Yes Zee можуть спокійно конкурувати з провідними модними брендами, тому що за їх якістю слідкують провідні професіонали, які добре розуміються не лише на моді і стилі, але і на сучасних технологіях.  
  • Компанія була заснована у 1992 році в містечку Бергамо. І з того часу марка розвивається, удосконалюється і розширюється. Сьогодні над моделями Yes Zee  працює близько 50 різних спеціалістів, це і дизайнери, і конструктори і колористи – люди, які добре знають, що таке справжня мода, комфорт і зручнім.
  • Колекції Yes Zee  - це спортивний стиль молодіжної моди. Створений для тих, хто надає перевагу натуральним тканинам, зручним фасонам і довгому періоду служби речей. Одяг для тих, хто обирає якість і сучасний стиль. Вам більше не треба думати, що одягнути – моделі Yes Zee – це завжди те, що треба!
Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100