cookies error
На сайті представлено 324075 товарів, 272 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Vacheron Constantin

Vacheron Constantin

Рік заснування: 1755
Країна: Франція
Клас бренду: люкс
Стиль бренду: класика,романтичний
Vacheron Constantin: найскладніші годинникові механізми

До вашої уваги найстаріший у світі виробник годинників в безперервному режимі.

  • Перші моделі Vacheron Constantin побачили світ у 1755 році, вони були створені у дусі технічної і дорогоцінної Haute Horlogerie – це свого роду pret-a-porter в світі годинників. А головним інженером компанії виступав її засновник Jean-Marc Vacheron. Саме він творив історію годинникарства, поставив цю справу на конвеєр і при цьому продовжував творити цікаві і неординарні речі. 
  • У 1819 до компанії долучився François Constantin, після чого компанія і отримала нову назву з об’єднання двох імен Vacheron Constantin. 

Вже з самого початку колекції Vacheron Constantin  були зосереджені на будівництві та консолідації своїх традицій задля технічної та естетичної досконалості. Це найкраще ілюструють самі годинники, які мають особливу якість.

У 2005 році компанія гучно відсвяткувала своє 250 річчя. В честь такої визначної дати було створено нову модель Vacheron Constantin  Tour de l'Ile, котра стала новим витком історії компанії. 

Ця модель вважається найскладнішим годинниковим механізмом в світі. Товари бренду Vacheron Constantin – це справжня французька якість, котра удосконалювалася століттями, над якою працювали найвидатніші годинникарі. Щоб ви в результаті змогли отримати ідеальний годинник.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 1 товарів
bigmir)net TOP 100