cookies error
На сайті представлено 321748 товарів, 245 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

V&V

V&V

Рік заснування: 1998
Країна: Україна
Клас бренду: середній
Стиль бренду: діловий,кежуал,класика,щоденний
Моделі V&V: українська якість виробництва

Товари бренду V&V виробляються з 1998 рокуі займають чільне місце у швейному виробництві.  Компанія спеціалізується на виробництві жіночого одягу, у неї широкий   асортимент легких суконок.  Завдяки якісним матеріалам і  цікавим моделям товари бренду «V&V» добилися широкого визнання та споживчого попиту на ринку не лише України, а і Росії, Молдавії, Казахстану та країн Західної Європи.

  • На початку 2009 року моделі V&V були відзначені  державою, як лідируюче підприємство у своїй галузі, за що і було нагороджено Національним сертифікатом та удостоїлося нагороди «Лідер галузі 2009».

Щороку товари бренду «V&V» поповнюються новими цікавими, сезонними колекціями жіночого одягу. Кожна з них представлена різними лініями одягу:

  • Повсякденний;
  • Діловий;
  • Вечірній.

При створенні кожної моделі V&V, компанія використовує найкращі дизайнерські розробки і досвід конструювання жіночого одягу. На сьогоднішній день асортиментний ряд підприємства становить більш ніж 1500 моделей, це і  вечірні сукні, і варіанти на випускний вечір і, звичайно ж, повсякденний і діловий одяг для жінок, який вдало поєднує в собі поняття стилю, якості та доступності ціни.

  • У товарах бренду V&V було використано всі найсучасніші технологічні новинки, а саме виробництво укомплектоване новітнім виробничим обладнанням.
  • Весь  персонал компанії проходить суворий конкурсний відбір.
  • Висока якість моделей V&V  досягається за рахунок контролю, здійснюваного на всіх етапах виробництва, від моменту придбання сировини до пакування готової продукції.
  • Одним з найважливіших напрямків діяльності підприємства є прагнення до постійного оновлення моделей, що випускаються , а також розширення асортименту одягу. Ретельний підхід до вибору тканин і їх якості, а так само розумна цінова політика - все це забезпечує успіх нам і нашим партнерам.

Сьогодні моделі V&V – це стильний і якісний одяг, від національного виробника, який користується популярністю. Що не може не підкреслювати швидкий розвиток сучасного українського виробництва і вихід його на іноземні ринки збуту.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100