cookies error
На сайті представлено 370757 товарів, 266 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Triumph

Triumph

Рік заснування: 1886
Країна: Німеччина
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: кежуал,романтичний
Товари бренду Triumph – це відомий на весь світ виробник білизни

Колекції Triumph – це товари найбільшого світового виробника нижньої білизни. До вашої уваги історія успішного бізнесу. На даний момент моделі Triumph виготовляються приватною компанією, яка володіє 48 філіями і представлена ​​у більш ніж 120 країнах світу. Компанія розробляє і виробляє нижню білизну, одяг для сну, дому, відпочинку та пляжу для чотирьох своїх брендів - Triumph, sloggi, Valisere і HOM.

Моделі Triumph виготовлені на німецькому виробництві. Компанія була заснована Міхаелем Брауном і Іоганном Готфрід Шпісхофером у 1886 році.

Сьогодні марка має три головні лінії бренду:

  • Triumph - колекція нижньої білизни (у тому числі і коригуючої), аксесуарів (пояс панчіх, нижні спідниці), а також домашнього одягу;
  • Triumph Essence - колекція спокусливого нижньої білизни і аксесуарів (в тому числі і весільні моделі);
  • Triaction by Triumph - колекція безшовної одягу, призначена для занять спортом. У лінії представлені майки, шорти і легінси.

У 1886 році Міхаель Браун і Йоганн Готфрід Шпісхофер заснували компанію Spieshofer & Braun. Фабрика розташовувалася в комуні Хайбах на півдні Німеччини. Перші колекції Triumph були створені на початковий капітал у 2000 золотих марок, на них засновники купили 6 швейних машин і найняли стільки ж робітниць.

У 1886 році Міхаель Браун і Йоганн Готфрід Шпісхофер запропонували вставляти в корсети чашки на каркасі з металевого дроту. Ця модель отримала назву «Bust Improver» («Покращувач бюсту»). Колеції Triumph виготовлялися з англійської мережива, як і всі інші аксесуари вони  були створені  на корекцію  і підкресення бюсту, талії та стегон.

А уже у  1894 році перші моделі Triumph почали завойовувати  Англію і сусідні країни Європи.  Довгий і тернистий шлях до ідеалів краси і стилю марка подолала з успіхом. Саме тому сьогодні моделі Triumph визнані жінками у всьому світі і користуються небувалим успіхом у різних категорій представниць прекрасної статі.  Напочатку 1990-х компанія була провідним виробником жіночої білизни в Європі.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100