cookies error
На сайті представлено 307930 товарів, 242 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger

Рік заснування: 1985
Країна: Сполучені Штати Америки
Клас бренду: середній
Стиль бренду: вуличний,діловий,кежуал,щоденний,спортивно-щоденний
Товари бренду Tommy Hilfiger відомі на весь світ

Tommy Hilfiger – це величезна корпорація, яка має 6 мільярдні обороти. Товари бренду Tommy Hilfiger  - це  високоякісна продукція, яка створена не лише для жінок, а для чоловіків та дітей.  Випускають також лінії спортивного одягу, джинсові колекції, а також цілий ряд ліцензійних продуктів, таких як, наприклад,  аксесуари, ювелірні вироби, годинники, парфумерія та товари для дому.

  • Перший раз колекції Tommy Hilfiger  дебютували в 1985 році.  Компанія була створена у Франції, але найбільш популярною стала у США.
  • Під керівництвом засновника Tommy Hilfiger і головного виконавчого директора Фреда Gehring, бренд можна знайти у всіх провідних універмагах і спеціалізованих магазинах, а також в його офіційних бутіках. Товари бренду Tommy Hilfiger  постійно оновлюються, а  мережі автономних роздрібних магазинів розташовані у більшості країн.  Компанія Phillips-Van Heusen Corporation придбала бренд Tommy Hilfiger  у травні 2010 року.
  • А у жовтні 2013 року Даніель Грідер став генеральний директор Tommy Hilfiger Corporation.
  • Сам Hilfiger народився в Ельмірі, Нью-Йорк. Він став другим з дев'яти дітей ювеліра і медсестри. Сім’я його мала германо-швейцарське та ірландське походження. Томмі виховувався у католицькій родині, для батьків найбільшою цінністю було, щоб син зміг отримати гідну освіту і вибрав «правильний стиль життя». На жаль, мода була далеко не тим про, що прагли батьки. Незважаючи на те, що молодий Томмі покинув все і поїхав у Нью-Йорк створювати першу колекцію Tommy Hilfiger. Він вивчав моделювання одягу і вирішив все життя присвятити вибраному шляху. І не помилився.

Сьогодні товари бренду Tommy Hilfiger  - це унікальний стиль, цікаві моделі, яскраві кольори і підкреслене відчуття стилю і елегантності. Моделі Tommy Hilfiger  завжди виділялися своїм особливим напрямком: ідеальний одяг для правильного відпочинку багатих і успішних. Незалежно від того йдете ви в університет чи плануєте плавати під вітрилом, серед моделей марки можна знайти все.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 4 товарів
bigmir)net TOP 100