cookies error
На сайті представлено 256986 товарів, 235 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Rinascimento

Rinascimento

Рік заснування: 1964
Країна: Італія
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: класика
Моделі Rinascimento: сучасний модний бренд

Історія колекцій Rinascimento почалася у  60-ті роки, ще за довго до появи міжнародних гігантів у сфері так званої «швидкої моди». Почався розвиток нової компанії, молода, амбіційна ринкова індустрія Італії тільки і чекала нового всплеску. І ним стали колекції Rinascimento.

Почалося все з магазину одягу в Річчоне, який за декілька десятиліть розкрутив свою діяльність до виробництва трикотажних виробів, і розвитку шляхів їх оптового збуту. Це стало фактичним підґрунтям для розвитку марки.

  • Цікавою була і модель ведення бізнесу: інноваційні ідеї, що характеризувалися стабільним зростанням і розвитком протягом багатьох років, дозволили в результаті передбачити розвиток модних трендів, забезпечити високу конкурентоспроможність продукції та гарантувати хорошу швидкість виробництва при збереженні знаменитої італійського якості.
  • А ще всі колекції Rinascimento можна відмітити креативним підходом дизайнерів, використанням сучасних технологічних ноу-хау і чудовим співвідношенням ціни і якості. Це вилилося у цікаві проекти і неповторний стиль моделей Rinascimento, і стало ключовими елементами успішності стратегії. Змішаність теорій і практик, цікавий підхід і незвичайні ідеї, перетворили маленький магазинчик у величезну корпорацію, яка поширена на всіх континентах, а продукції і моделі марки користуються небувалим успіхом, серед багатих і розкішних поціновувачів вишуканого стилю.
  • Завжди близькі людям товари бренду  Rinascimento плавно стали основними характеристиками відомої концепції «Зроблено в Італії». Адже всім добре відомо те, що створено в Італії відрізняється якістю, креативністю і незвичайністю. Не даремно Мілан багато років вважається столицею моди. Молоді жінки на всіх континентах обирають товари бренду Rinascimento не просто так.
  • Марка випускає 8 колекцій в рік, а це 10 000 моделей  Rinascimento. А ще компанія відкрила близько 9 000 торгових точок по всьому світу, з них 26 фірмових бутіків.

Всю цю статистику можна завершити останньою цифрою: 5 000 000 жінок щороку одягають моделі Rinascimento.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 1 товарів
bigmir)net TOP 100