cookies error
На сайті представлено 321748 товарів, 245 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Ralph Lauren

Ralph Lauren

Рік заснування: 1967
Країна: Сполучені Штати Америки
Клас бренду: люкс
Стиль бренду: авангардний,гламурний,діловий
Ralph Lauren - це висока якість, висока ціна і висока мода

До вашої уваги одна з найпопулярніших і найлегендарніших американських модних марок Ralph Lauren.

  • Вона була заснована у 1967 році Ральфом Лореном, уродженим Лівшицом. Головний дизайнер колекцій Ralph Lauren  народився  в Бронксі, в 1939 році. Його батько був художником і маляром - вихідцем з Радянського Союзу. 
  • Сім’я жила не багато, у віці 12 років Ральф вперше купив собі костюм трійку, після чого почалася його хода по модним стилям. В 1967 році він представив світу свою першу колекцію Ralph Lauren – це були іменні краватки. На початку товари продавалися слабо, але Ральф був упевнений, що він ще зможе найти свого унікального покупця.
  • В 1969 році товари бренду Ralph Lauren почали продаватися у окремому відділі в престижному універмазі Bloomingdale's. Поступово компанія розвивалася і збільшувалася, після краваток відкрився відділ чоловічого одягу.

Сьогодні товари бренду Ralph Lauren користуються небувалою популярністю у тих, хто любить виділятися. Це дорога марка вишуканого одягу, завдяки епатажності і стилю Ральфа його колекції продаються на всіх континентах і у всіх найдорожчих бутіках. Найімовірніше на нашій планеті немає людини, яка б не знала, хто такий Ральф Лорен, а його лейбл є одним з найбільш впізнаваних в світі моди. Товари бренду Ralph Lauren  -  ваш крок у світ високого мистецтва.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100