cookies error
На сайті представлено 126008 товарів, 208 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Plie

Plie

Рік заснування: 2007
Країна: Бразилія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: класика
Plie: світ балетної ніжності

Компанія Plie є виробником нижньої білизни аксесуарів. Серед колекції марки ви знайдете:

  • силіконові бюстгальтери;
  • самоклеючі бюстгальтери;
  • підв'язки;
  • декоративні ремінці для бюстгальтерів;
  • мішки для білизни.

На початку своєї історії  товари бренду Plie відрізнялися особливою структурою корсетів, адже марка саме на них і концентрувала свою увагу. І лише згодом модельний ряд почав розширюватися, розвиватися і удосконалюватися. Починаючи з 2007 року компанія почала  співпрацювати з маркою Julimex, яка і допомогла їй довести виробництво  до ідеалу. Саме це і привело до збільшення кількості виробленого товару і ареалів поширення. Компанія почала випускати корегуючи білизну, для тих, хто не задоволений своїми форма, хто хоче довести їх до ідеалу і граціозної елегантності.

Всі моделі Plie створюються з урахуванням правил і норм. Ця білизна пройшла досліди і отримала безліч сертифікатів якості. До того ж, для її створення залучалися лікарі високого класу, котрі давали корисні поради і  вносили численні зміни, щоб товари бренду Plie мали не лише красивий і естетичний вигляд, а  і покращували зовнішній і внутрішній стан жіночого тіла. Сьогодні компанія співпрацює з польськими дизайнерами, котрі допомагають бразильським спеціалістам удосконалювати свої моделі.

Виробництво моделей  Plie доведено до автоматизації, сьогодні лише завдяки сучасним технологіям і прогресу, марка своєї продукцію може осягнути небувалі простори починаючи від Польщі, завершуючи Китаєм. 

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 6 товарів