cookies error
На сайті представлено 132172 товарів, 210 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
O&J

O&J

Країна: Україна
Клас бренду: середній
Стиль бренду: щоденний
Моделі бренду O&J: весь спектр жіночих емоцій

Головного дизайнера бренду звуть Ольга Андрієвська. Всі моделі O&J, що преставлені на головному порталі бренду  були розроблені саме нею і за її макетами. Дизайнер часто говорить, що  пишається тим, що творцем кожної моделі бренду O&J  є саме вона, адже всі моделі марки – це модні та яскраві прояви унікальної жіночності та краси. Насолоджуйтеся власним виглядом у шикарних моделях бренду O&J.

  • Є лише деякі пункти в межах колекцій O&J, наприклад, якщо моделі на сайті позначені зірочкою, то їх кількість або обмежена, або вони взагалі продаються в одному екземплярі. Як ви розумієте, ви маєте чудову можливість стати власницею унікальних моделей бренду O&J.
  • Колекції бренду O&J поєднують у собі змішані стилі:  це Smart Casual і Street Style – зручний, комфортний та яскравий одяг на кожен день. До уваги клієнток чимала кількість футболок, топів, блузок та тунік.

Відкрийте для себе чималий асортимент якісного та красивого одягу на будь який випадок життя, ще й від українського виробника – моделі бренду O&J  - доступні усім!

Знайдено 3 товарів