cookies error
На сайті представлено 321748 товарів, 245 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Nikol Djumon

Nikol Djumon

Рік заснування: 2004
Країна: Латвія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: класика,романтичний
Nikol Djumon: завжди модна білизна

Nikol Djumon – це не просто назва компанії, це ім’я мужчини, який започаткував цю справу.  Сьогодні компанія займається виробництвом модної, стильної і високоякісної білизни.

  • Компанія була створена у Латвії в 2004 році і не перестає розвиватися і розширюватися. З маленької фірми, що поставляла товари в декілька місцевих магазинів компанія переросла у величезне виробництво, а каталоги товарів Nikol Djumon  можна зустріти у всіх величезних магазинах і бутіках Європи.  
  • Цікаво, що перші закордонні колекції бренд представив для  споживачів із Росії. Сьогодні колекції Nikol Djumon  користуються небувалим успіхом серед покупців, і є добре в пізнаваними на ринку. А все тому, що для створення моделей використовуються лише натуральні компоненти, які поєднуються талановитими дизайнерами у неповторні колекції Nikol Djumon.
  • Ця компанія називає себе справжньою творчою лабораторією, де експерти проводять чимало дослідів присвячених розробці казкових нарядів, ніжної білизни. Завдяки дружньому колективу і цікавим креативним ідеям, ви зможете насолодитися неповторними колекціями нижньої білизни.

Сьогодні жінки не бояться бути виразними, вишуканими і розкішними, все це відбувається завдяки вдало підібраним образам, формам, саме це є запорукою високих рівнів продажів моделей Nikol Djumon.

Чуттєвість і ніжність у кожній моделі і лінії.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100