cookies error
На сайті представлено 331509 товарів, 247 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Manolo Blahnik

Manolo Blahnik

Рік заснування: 1973
Країна: Сполучені Штати Америки
Клас бренду: люкс
Стиль бренду: екстравагантний
Моделі Manolo Blahnik: улюблене взуття Керрі Бредшоу

Моделі Manolo Blahnik – це товари провідного іспанського модельєра і засновника власного бренду   - це  розкішне взуття.

Маноло народився і виріс на Канарських островах. Його сім'я походила з Чехії, де батько володів  фармацевтичною компанією, а  матір була власницею бананової плантації  острівного міста Санта-Крус-де-ла-Пальма.

  • Батьки Манало пророкували йому долю дипломата, він навчався спочатку вдома, а потім закінчив закриту школу-інтернат. Але бажання сина і бажання батьків не дуже сходилися. У 1965 році він отримав диплом і переїхав до Парижа, щоб почати вивчення мистецтва в Школі витончених мистецтв і дизайну при Луврі. В цей час він і почав працювати у вантажному магазинчику.
  • Через три роки хлопець переїхав до Лондона, щоб працювати у британському Vogue. У 70-х Маноло переїхав до Америки, щоб більш детально займатися модою, там він представив перші моделі Manolo Blahnik редактору американського Vogue, яка побачила в ньому небувалий потенціал. Vreeland захоплювалася його ескізами взуття і порадила зосередитися на проектуванні унікальних розкішних моделей. Так почалася історія колекцій Manolo Blahnik.
  • У 1972 році Оссі Кларк запропонував йому створити взуття для його шоу. Крім того, Маноло почав співпрацювати з  іншими модельєрами. Згодом Manolo Blahnik  відкрив свій власний бутік. А вже у 1974 році моделі Manolo Blahnik  появилися на обкладинці UL Vogue. У 1977 році почався період завоювання американського ринку, було відкрито перші магазини у Нью-Йорку і саме з кінця 70-х почалася зіркова кар’єра Маноло.

Всі добре знають серіал «Секс і Місто», в якому головна героїня Керрі Бредшоу була готова піти на все заради моделей Manolo Blahnik. І навіть злодії спокушалися на це взуття, адже його можна прирівнювати до коштовностей. Моделі Manolo Blahnik   - це яскраві нотки літка і розкішна шкіра, це тонке відчуття стилю, яке притаманне лише мужчинам дизайнерам.

Моделі, які закохуються, взуття від якого захоплює подих – це колекції Manolo Blahnik.

 

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100