cookies error
На сайті представлено 316594 товарів, 266 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Loewe

Loewe

Рік заснування: 1846
Країна: Іспанія
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: діловий,екстравагантний,щоденний
Моделі Loewe: один дотик, який передає історію

Колекції Loewe  - це  новаторський підхід до обробки шкіри і виготовлення шкіряних аксесуарів.

  • Компанія була заснована у Мадриді у  1846 році. В період заснування компанія провідна група шкіряних ремісників об’єдналася,  щоб задовольнити попит на гаманці для монет, різного роду коробки та перші дизайнерські сумки. Один з майстрів - Enrique Loewe Roessberg згодом успішно використає цей досвід і створить нову марку. Так появилися перші ідеї для колекцій Loewe.
  • Уже у 1905 році королівський дім Іспанії надасть моделям  Loewe офіційний титул «Головного постачальника королівського суду»  і з тих давніх часів, компанія буде розвиватися, використовуючи для своєї продукції лише найякіснішу шкіру. Маючи таку честь і такий знатний титул дизайнери марки могли  отримати доступ до  найвишуканішої і найдорожчої шкіри у світі.
  • В 1872 році колекції Loewe були одними з головних модних трендів, в той час були популярні невеличкі вироби зі шкіри, які підкреслювали стиль, але не перевантажували образ. Перша повна колекція Loewe була створена у 1965 році – це лінія аксесуарів, яка складалася з більш ніж 100 різноманітних об’єктів, створених за унікальними рецептами. Одною з найпопулярніших і найуспішніших моделей Loewe  стала сумка Amazona випущена у 1975 році.
  • У порівнянні з іншими модними брендами Loewe  - це повільний і стабьлтний шлях до успіху, марку часто порівнюють з не менш відомою і не менш розкішною компанією  Mulberry. Вони однаково починали з простих ремісників, а дійшли до високоякісного стилю і розкішного бренду. Весною 2010 року було створено колекцію Loewe, так званих, шкіряних тоталізаторів – це сумки, що  імітують прості коричневі сумки для паперів 30-х років. Так, марка повернула чистий функціоналізм у шкіряну моду. Колекції Loewe  - це  витривалість, розкіш і, звичайно ж, давні традиції шкіряної справи.

Обираючи моделі Loewe, ви робите ставку на давню майстерність, на таємниці обробки шкіри, на чарівний дизайн і універсальність.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 2 товарів
bigmir)net TOP 100