cookies error
На сайті представлено 125718 товарів, 208 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Laura Biagiotti

Laura Biagiotti

Рік заснування: 1980
Країна: Італія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: вуличний
Моделі Laura Biagiotti: романтичність молодої дівчини

Головний креативний директор  та засновниця марки, а також дизайнер колекцій Laura Biagiotti народилася у Римі під знаком Лева, і вважається однією з найіменитіших особистостей у світі італійської моди.

  • Починаючи з 1980 року вона живе та працює у сільській місцевості неподалік Риму, там вона винаймає замок  Марко Сімоне – ця місцина вважається національним пам'ятником архітектури. Давній замок датується одинадцятим століттям, будівля була відновлена у стилі своєї колишньої слави,  після кількох років кропіткої реставрації разом з чоловіком Джанні Зігна Laura Biagiotti вклала талант і творчість в створення ідеального місця для польоту фантазії.
  • Моделі бренду Laura Biagiotti  - це витончена і романтична жінка, вона молода та красива, вона стильна та модна. Яскраві кольори та вишукані поєднання, придбавши річ з колекції Laura Biagiotti  ви отримуєте гарантію високої якості італійського модного дому. Інтерес дизайнера до моди почався на початку 60-х років, коли дівчина вирішили піти шляхом своєї матері, яка у свій час заснувала ательє мод. У 1997 році дочка Лаури Лавінія приєдналася до сімейного бізнесу,  і добилася чималих успіхів у сімейній справі, починаючи з 2005 року вона займає посаду віце-президента марки.
  • Моделі бренду Laura Biagiotti уже давно відомі у всьому світі завдяки своїй винятковій якості, та цікавим фасонам.  Свого часу про засновницю марки Лауру писали у Нью-Йорк Таймс називаючи її «Королевою Кашеміру» - за її любов до цієї дорогоцінної пряжі, яку вона дуже часто використовувала у перших колекціях Laura Biagiotti. Згодом цей матеріал став своєрідною відзнакою бренду, саме по високій якості та різноманіттю кашеміру можна відрізнити моделі бренду Laura Biagiotti.

Вишуканий молодіжний стиль, розкіш та елегантність – все це поєднано у товарах бренду Laura Biagiotti. В даний час маркою займається дочка Лаури, яка успішно продовжує започатковану матір’ю справу. Доповнюючи колекції Laura Biagiotti  своїм унікальним стилем та баченням. 

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 7 товарів