cookies error
На сайті представлено 256986 товарів, 235 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Janoczka Stefeku

Janoczka Stefeku

Рік заснування: 2000
Країна: Україна
Клас бренду: середній
Стиль бренду: романтичний
Моделі бренду Janoczka Stefeku: корекційна білизна для жінок

Колекції Janoczka Stefeku – це можливість ефектно та бездоганно виглядати, бути  задоволеною своїм зовнішнім виглядом та відчувати себе більш впевнено. Сучасна жінка: вся в роботі, захоплена вихованням дітей, у неї немає зайвого часу і вона може собі позволити красиву та стильну білизну.

  • Головним задумом дизайнерів марки було ​​надавати жінкам дієву та красиву ефективну коригуючу білизну. Моделі бренду Janoczka Stefeku – це  допомога швидко усунути мінуси фігури, створити або підкреслити красиві ефектні форми та виглядати бездоганно. Завдяки цьому жінки будуть задоволені своїм зовнішнім виглядом та почуватимуться більш впевнено. Якісна та красива білизна, яка, до того ж, має коректуючий ефект – це давній винахід, який був облюбований жінками усіх країн.
  • Цінний кінцевий продукт: коригуюча білизна, що допомагає жінкам мати бездоганний та ефектний зовнішній вигляд. Товари бренду Janoczka Stefeku -  це популярний, процвітаючий, не дивлячись на свій  молодий вік, світовий бренд, який розробляє і надає жінкам усього світу ефективну коригуючу білизну, що допомагає їм мати бездоганний зовнішній вигляд. Бренд, який є лідером і джерелом головних тенденцій у своїй галузі.
  • Моделі бренду Janoczka Stefeku упевненість у власній неповторності. Ви нарешті маєте можливість виглядати красивою та стильною у будь якому наряді – це відбувається завдяки чарівним функціям коригуючої білизни. Це маленький жіночий секрет, який дозволяє мільйонам жінок приховувати мінуси власної фігури, зосереджуючи увагу чоловічої статі лише на ефектних плюсах.

Не відмовляйте собі у насолоді красиво виглядати, почуватися красивою. Моделі бренду Janoczka Stefeku  - це сучасні інноваційні технології, завдяки яким створюються лише найкраща білизна. Це стильні форми, якісні матеріали та відверті форми, які підкреслюватимуть вашу чарівність та грацію. Колекції Janoczka Stefeku створені, щоб допомагати жінкам, щоб покращувати їх життя, та піднімати самооцінку.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100