cookies error
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

 
Jacques Lemans

Jacques Lemans

Рік заснування: 1975
Країна: Австрія
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: гламурний
Моделі бренду Jacques Lemans – древній знак якості

Історія цієї порівняно молодої марки незвичайна навіть за мірками швейцарських годинникових фірм.  У 1129 в Ле-Мані народився майбутній англійський король Генріх Другий, саме там народився і засновник марки та креативний дизайнер моделей бренду Jacques Lemans. Він довго навчався ремесла годинникарів, але щоб запустити новий годинник у виробництво, були потрібні серйозні інвестиції.

  • Тут доля зробила Жаку Леману подарунок. Його познайомили з австрійськими підприємцями Альфредом та Норбертом Рідлі (Riedl). Подивившись моделі бренду Jacques Lemans вони погодилися вкласти гроші у цей проект та почати виробництво нової марки годинників. У невеликому швейцарському містечку Вальбахе (Wallbach) було налагоджено виробництво серії механічних годинників, які користувалися в ту пору найбільшим попитом. Так 25 років тому на світ появилася перша колекція Jacques Leman, які здатні конкурувати з марками, чия історія нараховувала сторіччя.
  • Колекції Jacques Lemans – це не прагнення зайвих експериментів з дизайном,  це традиційність. Тим не менше, дизайнери марки  стежать за тенденціями годинникової моди. Головне призначення годинників - це точне вимірювання часу та відображення індивідуальності власника. Ключовими поняттями у компанії вважають солідність та розумний, стриманий консерватизм.
  • Тому циферблати всіх моделей бренду Jacques Lemans легко читаються навіть при швидкому, короткому погляді, годинники елегантні та функціональності, заводні головки та кнопки ретельно опрацьовані з точки зору зручності користування. Скло усіх без винятку моделей бренду Jacques Lemans виконані з сапфіру: тверді, міцні, не сприйнятливі до подряпин і ударів, вони надійно захищають механізми від вологи і пошкоджень.

Мода примхлива, але добре прийняті багатьма поколіннями покупців форми корпусів - квадрат, коло, бочка, овал - залишаються як і раніше затребуваними. Покупці більш схильні до годинників з квадратним корпусом, тому компанія Jacques Lemans пропонує в таких корпусах механічні та кварцові моделі.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100