cookies error
На сайті представлено 372681 товарів, 268 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Gilda Tonelli

Gilda Tonelli

Рік заснування: 1979
Країна: Італія
Клас бренду: люкс
Стиль бренду: гламурний,консервативний,класика
Бренд Gilda Tonelli свідчить, що досконалість можлива

Близько 30 років тому, в далекому 1979 році троє молодих братів Франческо, Нaдзарено і Абрамо Тонеллі вирішили об'єднати свої навики, креатив, знання і професіоналізм, щоб заснувати невеличку сімейну фабрику на честь своїх батьків Орацио Ді Франческо Тонеллі і Джильди Ді Арамо Марконі, тоді фактично уперше замайоріли на ринку товари бренду Gilda Tonelli.

  • Створення фірми припало на роки активного економічного і індустріального розвитку  країни. А оскільки брати виявилися не лише розумними, а і людьми з добре вираженою підприємницькою «жилкою», то нічого дивного, що в них були всі шанси  здійснити свої мрії.
  • Брати Тонеллі, які були дітьми простих фермерів, завдяки своїй праці, артистизму та цілеспрямованості, налагодили виробництво сумок і аксесуарів з натуральної шкіри. В результаті вони стали не лише «господарями свого життя», а і основоположниками модних тенденцій. 
  • B 1988 році з невеликої сімейної фабрики народилася нова сучасна компанія New style Bag, протягом наступних декількох років вона розширювалася, постійно розвивалася і  переобладнувалася, і ось в 1996 році поміняла свою назву на Mediapel. Таким чином, маленька фабрика Тонеллі, завдяки інвестиціям в устаткування і в висококваліфікованих кадрам зайняла чільне місце на світовому ринку. 
  • B 2002 році компанія Mediapel еволюціонує в Xanthia srl​​, впроваджуючи у виробництво нову нішу -  взуття, а також займається  розширенням ринків збуту. Пройшовши довгий шлях, компанії має чим пишатися – досягнувши чималих успіхів, сьогодні моделі бренду Gilda Tonelli асоціюються зі словами  «Якість» і «Стиль».

Колекції Gilda Tonelliце новий виток історії вашого стилю. 

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100