cookies error
На сайті представлено 55158 товарів, 197 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Etam

Etam

Рік заснування: 1916
Країна: Франція
Клас бренду: середній
Стиль бренду: гламурний,щоденний
Товари бренду Etam – насолода комфортом

Моделі бренду Etam створені французькою маркою жіночої білизни та домашнього одягу. Це маленька розкіш, що зробить кожен ваш день прекрасним, вам буде подаровано упевненість та можливість легко та елегантно висловити свою природну спокусливість. Долаючи умовності грайливо та елегантно, моделі бренду Etam прикрашають кожен момент вашого життя. Будьте спокусливими та яскравими.

Сучасний, затишний, інноваційний одяг, який виготовляється уже більше ніж століття. Комапнія Etam Груп запропонувала жінкам новий рівень дамського одягу, що був створений у відповідності зі всіма сучасними технологіями.

Ці моделі допоможуть підкреслити ваші плюси та приховати мінуси.

  • Мода, яка зробить кожен новий день вашого життя піднесеним та красивим. Активна діяльність в більш ніж 40 країнах, з 4300 торговими точками та майже 20 000 співробітників. Ця компанія є величезним організмом, що живе, розвивається та розповсюджується по всьому світу.  Моделі бренду Etam, поділяються на три головні колекції Etam, 1.2.3 та Undiz. Ці колекції охоплюють додаткові ринки та можуть запропонувати добре визнаний досвід у світі нижньої білизни та краси, одягу та аксесуарів.
  • Моделі бренду Etam стали фактично об’єктом міжнародної експансії. З Парижа в Шанхай, з Варшави в Дубай або Касабланку через Москву або Барселону, товари бренду Etam присутні у більшості світових столиць.  А 4300 магазинів в 40 країнах світу стали лише яскравим доказом світової популярності цього бренду.
Товари представлені у рубриках:
Знайдено 4 товарів