cookies error
На сайті представлено 331509 товарів, 247 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Buffalo

Buffalo

Рік заснування: 1985
Країна: Великобританія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: кежуал,щоденний
Моделі Buffalo: зручність і комфорт справжнього джинсового одягу

Товари бренду Buffalo David Bitton   - це історія сімейного бізнесу.  Компанія була заснована у Монреалі більш ніж 20 років тому, а сьогодні моделі  Buffalo вважаються лідером джинсової індустрії.

Компанія пропонує  декілька колекції  Buffalo, які також поділяються на різні стилі. Адже світ джинсового одягу може бути цікавим, різноманітним і дуже стильним. Колекцію  Buffalo  включають у себе одяг та аксесуари, які були розроблені для модних і стильних чоловіків і жінок, серед ній вік яких коливається від  18 до 34 років.

  • Моделі  Buffalo розвиваються разом зі своїми клієнтами, вони ростуть і дорослішають, розвиваються модні тенденції і впроваджують цікаві новаторські методи у створення вашого незабутнього стилю.
  • Ті, хто люблять моделі  Buffalo – це молоді і цікаві люди, які відрізняються легкістю світосприйняття і новаторським стилем. Звичайно ж, колекції марки є  повністю унікальними, які  особи, які їх носять. З давніх часів і завдяки традиційності сімейної марки компанія  Buffalo ніколи не втрачала високої планки якості і довіри. Адже любов і повага клієнтів найважливіше, що може бути для власників марки.
  • Buffalo David Bitton - це знаковий бренд, який для декого уже став стилем життя.  Протягом двадцяти років бренд продовжує розвиватися в індустрії  джинсової моди і поступово починає нагадувати  імперію, в яку колись хотів перетворити свою компанію засновник.

Сьогодні марка володіє безліччю магазинів, що охоплюють 18 країн і більш ніж 3000 торгових точок по всьому світу. Ви також можете знайти офіційні магазини з колекціями Buffalo в найкращих універмагах Північної Америки, наприклад, серед торгових центрів Гудзонової затоки, Блумінгдейла, Мейсі, Ділларда і багатьох інших.

Сьогодні  моделі Buffalo стали іконою стилю. Основоположниками стилю Denim. Те, що створюють дизайнери марки з джинсових тканин не може обійти вашої уваги.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100