cookies error
На сайті представлено 350502 товарів, 240 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Breguet

Breguet

Рік заснування: 1775
Країна: Франція
Клас бренду: люкс
Стиль бренду: гламурний,класика
Моделі Breguet: більше двох століть успішної роботи

Товари бренду  Breguet займають надзвичайно вагоме місце у світі аксесуарів та годинників. Перші колекції Breguet були створені засновником марки А.Л. Брегге у 1775 році. Товари бренду Breguet поєднують у собі винятковий досвід володіння складними технологіями,  адже обираючи даний бренд, ви перш за все обираєте незрівнянну історичну спадщину, доповнену сучасними інноваційними технологіями,  новаторським духом.

  • Посаду директора компанії уже більше 15 років займає Ніколя Хайєк, його ім’я відоме всім у світі годинникового мистецтва. Він зайняв посаду у компанії, зірковий статус якої поступово йшов на спад. Тим не менше, уже через 5 років,  колекції Breguet знову почали користуватися популярністю зіркових клієнтів. І ось почалося нове дихання компанії давня історія якої просто не могла безслідно пропасти. 
  • Висока якість продукції марки і сучасні ідея отримали широку популярність і були визнані, як рівня навіть найвидатнішим конкурентом -  годинниковим будинком моди Haute Horlogerie. Товари бренду Breguet – це надзвичайна історична спадщина та культурне надбання Європи, до речі, даний бренд співпрацює з  Ермітажем Санкт-Петербурга, Шато де Версаль і Лувром у Парижі, марка також підтримує і спонсорує численні філармонічні оркестри і багато інших культурних подій.
  • Відомі меценати, знаменитості і просто багаті люди піддавалися спокусі і купували дорогоцінності і годинники з колекцій Breguet, так наприклад, мова йде про королеву Марію-Антуанетту, Наполеона Бонапарта, Талейрана, Селіма III, султана Османської імперії, Керолайн Мурат, царя Олександр I, королеву Вікторію, Уїнстона Черчілля і багатьох інших. Всі вони були захоплені майстерністю і неповторним вмінням годинникарів марки, передати найтонші і найелегантніші настрої коштовностей. Огранка каменів, обробка циферблатів, виготовлення неповторних аксесуарів – це моделі Breguet, які зможуть підкреслити унікальний смак і неповторний образ своїх власників.

Цікаво, що досить часто відомі літературні фігури,  носили товари бренду Breguet, багато хто з відомих літераторів у своїх працях доповнювали образи героїв моделями цього бренду, Стендаль, Меріме, Пушкін, Бальзак, Олександр Дюма, Теккерей, Віктор Гюго і  Купрін дуже часто згадували назву марки.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 7 товарів
bigmir)net TOP 100