cookies error
На сайті представлено 132172 товарів, 210 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Baldinini

Baldinini

Рік заснування: 1910
Країна: Італія
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: гламурний,екстравагантний,класика
Моделі Baldinini: ніжний подих літа

Моделі Baldinini – це відображення жіночої натури, це тонкі і легкі нотки жіночності, це світ краси у який ви зануритеся завдяки моді. Це величезна компанія головний офіс якої знаходиться у виробничому районі провінції Форлі-Рубікон у Цесені. Марка спеціалізується  на виготовленні класичних моделей взуття. Запам’ятайте колекції Baldinini здатні пробудити найпотаємніші бажання, задовольняють смаки і фантазії будь якої жінки.

  • Цікаво, що історія колекцій Baldinini почалася так само, як і в більшості маленьких брендів Італії. Селище Сан Мауро на Адріатичному узбережжі Італії, на вулиці  1910 рік, і компанія  Baldinini лише починає йти шляхом моди і краси. Хто би міг тоді подумати, що марка стане одним з гігантів взуттєвої індустрії. Колекції Baldinini почали випускатися у 1910 році, усе почалося з невеличкого сімейного ремесла.
  • А уже 1970-х роках до випуску колекцій Baldinini приєдналося нове керівництво, яке підштовхнуло компанію до більш серйозних змін. Марка почала випускати нові колекції розкішного взуття, лише для обраних і це відкрило перед нею нові горизонти і новий потенціал. Лише переживши два покоління сім’ї Балдіні  марка змогла вибудувати свій унікальний стиль. І лише завдяки Джіммі представнику третього покоління почалося втілення у життя амбіційних планів розвитку марки.
  • Компанія розташовується у повністю відреставрованому і технічно оснащеному будинку, який разом з територією охоплює більш ніж 15000 квадратних метрів. У 2007 році компанія увійшла у світ модних коштовностей, завдяки підписанню контракту  з маркою Facco. Моделі Baldinini – це завжди вишуканий стиль і  можливість комбінувати образи. Це ваша можливість щодня виглядати по-новому. Цікаві і незвичайні стильні напрямки, ідеї, які випромінюють життя і моду. Сьогодні колекції Baldinini – стиль, який доступний кожній жінці, але обрати і передати всю його неповторність і унікальність  зможуть лише одиниці. Оберіть для себе те, що змінить ваше життя.
Товари представлені у рубриках:
Знайдено 7 товарів