cookies error
На сайті представлено 298484 товарів, 242 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
ATMOSPHERE

ATMOSPHERE

Рік заснування: 1971
Країна: Ірландія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: гламурний,щоденний,романтичний
Товари бренду ATMOSPHERE – це доступна мода

У 1971 році було відкрито першу масштабну торговельну точку за межами Дубліна, а до кінця того ж таки року було офіційно відкрито ще 11 магазинів по всій Ірландії. Протягом багатьох років товари бренду ATMOSPHERE завойовували простори Європи.

Моделі бренду ATMOSPHERE виготовляються компанією «Primark», на сьогоднішній день у світі нараховується близько 257 магазинів бренду. Наприклад, в Ірландії – 38 магазинів, Іспанії - 35, Великобританії - 161, Нідерландах - 4, Португалії - 6, Німеччині - 10, Бельгії - 1, Австрії - 2.

Політика компанії орієнтована на зниження вартості товарів бренду ATMOSPHERE всілякими способами.

Купити моделі бренду ATMOSPHERE ви легко можете завдяки нашому порталу. Насолоджуйтеся приємними хвилинами шопінгу, яскравим різноманіттям форм та кольорів.

  • Як заявляють засновники марки, їх моделі – це економія на традиційній рекламі. Марка зробила головний акцент на використанні переваг BTL-технологій. Марка займається крупнооптовими закупівлями сировини для виробництва, а це здешевлює кінцеву вартість товару. До того ж, перед створенням кожної нової колекції бренду ATMOSPHERE продумується споживацька аудиторія, країна продажу та розробляється логістична система.
  • Але, незважаючи на «народний» та демократичний характер позиціонування, якість товарів не страждає. У цьому можна переконатися, придбавши товари  бренду ATMOSPHERE.
  • Це молодіжний одяг створений сучасними дизайнерами - це далеко не єдиний напрямок корпорації. У магазинах марки ви можете придбати стильне взуття, аксесуари та шкіргалантерею.

Оберіть найкращу якість товарів, найяскравіший стиль та найновіші модні тренди завдяки товарам бренду ATMOSPHERE – ви завжди на висоті!

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 1 товарів
bigmir)net TOP 100