cookies error
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

 
Amoralia

Amoralia

Рік заснування: 2005
Країна: Великобританія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: щоденний
Моделі бренду Amoralia: якісна та комфортна білизна для майбутніх мам

Сім років тому, під час роботи в якості планувальника в одному з  найкращих лондонських рекламних агентств, працюючи над презентацією для компанії нижньої білизни, засновниця марки побачила пустуючи нішу. Саме в той момент закралася ідея створити першу модель бренду Amoralia -  красивих та вишуканих бюстгальтерів для вагітних жінок.  

  • Тим більше, що сестра засновниці також була вагітною в цей час і відчувала певний дискомфорт не маючи можливості купити собі не лише зручну та практичну, але і витончену сексуальну білизну. У лютому 2005 року появилася перша колекція Amoralia, після чого було офіційно започатковано дану марка.
  • Білизна створена для вагітних та годуючи мам – це порятунок для тих, хто прагне виглядати красиво і сексуально, хто вважає, що народження дитини – це лише перехідний період і збирається вернути свої красиві форми.
  • Завдяки товарам бренду Amoralia  - ви маєте можливість насолоджуватися своїм сильним та модним виглядом, відчувати себе бажаною та сексуальною зразу ж після пологів. Адже жінка завжди хоче гарно виглядати. Справжні професіонали працюють над створенням білизни, яка б довершувала жіноче тіло. Відкрийте для себе світ неповторної білизни для годуючих мам.

Величезна частина часу у розвитку марки пішла саме на дослідження, тестування та тонку настройку білизни під кожну окрему кате грою жінок. Серед тих, хто приймав участь у створенні моделей бренду Amoralia є чимала кількість досвідчених акушерок та десятки вагітних та годуючих жінок – вони добре знають та розуміють, як створити модель, яка окрім красивого вигляду буде ще й зручною та комфортною.

Прислухаючись до дивовижних влучних відгуків клієнток марки, бренд розвивається та удосконалюється, приймає до уваги всі поради та застереження, щоб в результаті створювати ідеальну моделі бренду Amoralia.

Компанія приймала участь у великій кількості виставок та конкурсів, де отримувала чималу кількість нагород за якість та практичність, за стиль та моду.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100