cookies error
На сайті представлено 57611 товарів, 198 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
AERIN

AERIN

Рік заснування: 2005
Країна: Україна
Клас бренду: середній
Стиль бренду: гламурний
Колекції Аерін: стильно, ефектно, елегантно та сексуально

Саме під таким девізом створюється одяг українського модного дизайнера Ірини Крилової. Головною героїнею її колекцій завжди виступає сильна, яскрава, впевнена в собі жінка, яка не боїться бути красивою. Вона може сміливо експериментувати з модними тенденціями, але завжди залишається вірною своєму вишуканому та неповторному стилю, який робить її неймовірно жіночною та привабливою.

  • Товари бренду Аерін були вперше презентовані у 2005 році. Пріоритетним напрямком у роботі компанії стало виготовлення жіночого одягу для спорту та відпочинку, коктельних та вечірніх нарядів. Для колекцій Аерін характерні чіткі силуетні лінії, чисті кольори, виразні акценти. Чуттєва жіночність у поєднанні з вишуканою елегантністю трансформується в яскраві й екстравагантні образи, навіяні класикою кінематографа, сучасною музикою, живописом, фотографією, а також враженнями від подорожей.
  • Моделі бренду Аерін мають свої відмінні особливості - вони призначені для жінок, які прагнуть виділитися з натовпу, а не злитися з ним, але зробити це красиво і ефектно. Колекційні моделі відшиваються невеликими тиражами, а досить часто їх можна придбати в єдиному екземплярі, що дає можливість прихильницям бренду мати ексклюзивну, унікальну в своєму роді річ.
  • При створенні колекцій Аерін часто використовується ручна робота - вишивка, вставки із створених вручну прикрас, вишукані аксесуари. У 2010 році створюється друга лінія колекцій Aerin – це одяг для жінок, який також виготовляється невеликими партіями для продажів у магазинах, виставкових центрах та шоу-румах за доступними цінами. Головне завдання, яке ставить перед собою дизайнер Ірина Крилова, розробляючи моделі для нової лінії - це створення максимально зручною, гарною, стильного одягу для жінок, яка дозволить їм виглядати приголомшливо в будь-яку погоду і при будь-яких обставин.

Відкрийте для себе новий український бренд, яскравий, цікавий, стильний та модний. Наповніть своє життя новими емоціями, кольорами та формами!

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 13 товарів