cookies error
На сайті представлено 362297 товарів, 267 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Abercrombie & Fitch

Abercrombie & Fitch

Рік заснування: 1892
Країна: Сполучені Штати Америки
Клас бренду: середній
Стиль бренду: кежуал,щоденний
Товари Abercrombie & Fitch: давній знак якості

Моделі Abercrombie & Fitch більш відомі, як A&F. Марка була створена, як американський рітейлер, який фокусується на розповсюдженні повсякденного одягу для молодих споживачів. Головна штаб-квартира компанії знаходиться у Нью-Олбані, штат Огайо. На даний момент компанія володіє більш ніж  400  точками продажу в Сполучених Штатах, і розширюється на міжнародному рівні.

  • Марка була заснована у 1892 році на Манхеттені Девідом Аберкромбі і Езрою Фітчем,  почалося все з того, що марка почала випускати елітне спорядження для занять спортом та екскурсійні товари, зокрема, відзначилася марка дорогими рушницями, вудками, рибальськими човнами та наметами. У 1976 році компанія Abercrombie & Fitch оголосила про своє банкрутство,  в результаті у 1977 році довелося закрити навіть флагманський магазин.
  • Але пройшов всього рік, а ім'я бренду було відновлено. Ошман відновив марку і колекції  A&F знову почали користуватися успіхом,  було відкрито магазин у Беверлі Хіллз, Далласі, і Нью-Йорку.  Марка почала набирати обороти і розвиватися. Моделі Abercrombie & Fitch  користуються широкою популярністю серед молодої аудиторії, поступово марка стала більш доступною і лояльною у ціновій політиці. Проте серед колекцій Abercrombie & Fitch  досі можна знайти лінію  «Casual Luxury».
  • А починаючи з 1997 року компанія послідовно знімала серію гучних реклам. Гучними вони були в  очах громадськості. Компанію постійно звинувачували у просуванні сексуальності серед підлітків.  Довгий час громадськість уникала колекції Abercrombie & Fitch, а уже у 2013 році компанія потрапила під вогонь і  зауваження, зроблені генеральним директоро бренду. Він зробив не дуже тактовну заяву, що моделі Abercrombie & Fitch  підходять тільки для «хороших перспективних, спокійних дітей» і що є категорія людей, які не можуть носити цей одяг, наприклад, люди з підвищеною вагою.

Після такої заяви було чимало скандалів, але тим не менше моделі Abercrombie & Fitch і досі тримають марку якості і доступності. Тому незважаючи на заяви і критику марка користується популярністю у всіх верств населення.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100