cookies error
На сайті представлено 370757 товарів, 266 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Motor  Jeans

Motor Jeans

Рік заснування: 1992
Країна: Туреччина
Клас бренду: середній
Стиль бренду: щоденний
Моделі бренду Motor Jeans: відкрийте цілий джинсовий світ

Motor  Jeans - це торгова марка, яка належить у власність компанії Motor Textil,  що була заснована у 1989 році братами Сойдан у Стамбулі. Після того, як марка завоювала ринок Східної Європи та Туреччини, ця джинсова марка вирішила розширити горизонти та почала завоювання західного ринку. Почалося це з відкриття дочірньої компанії у Німеччині. Компанія пропонує класичний та модний джинсовий одяг у поєднанні з сучасними тенденціями.

  • Перші колекції  були створені у 1992 році, і на сьогоднішній день вважаються одними із найкращих світових ліній денім одягу. В магазинах представлені колекції Motor Jeans  чоловічого та жіночого одягу за чотирма напрямками: Basic, Global Basic, Denim de Luxe і Trend.
  • Компанія «Motor Tekstil Sanayi ve Ticaret AS» -  увібрала в себе багаторічний досвід та знання, чим породила нову марку під назвою «Motor jeans». Марка «Motor» здійснює виробництво та реалізацію якісних джинсів та джинсового одягу,  пропонує свої послуги на міжнародній арені у сфері повсякденного чоловічого та жіночого одягу.
  • Виробництво продукції починається з вибору тканини в цехах та  з розвитку (моделюванню) продукції. При виборі тканин для майбутніх моделей бренду Motor Jeans виконується чіткий відбір та опрацювання усіх можливих варіантів текстур та фактур. Завершальні процедури також є одним з найважливіших моментів у створенні продукції марки.

Головне при виробництві моделей бренду Motor Jeans  - це вміння об'єднати та створити комбінацію, що включає у себе модну тканину, напрямок та відповідну (завершальну) фазу. Моделі бренду Motor jeans -  це не лише товар виготовлений з  найякіснішої та найбільш привабливої джинсової тканини, це спортивні фасони та  одяг, що поступово став символом краси, якості, чарівності, неповторності, креативності, енергійності та сучасного, модного стилю життя. Розвиток товарів бренду Motor Jeans здійснюється у відповідності зі стилем та філософією бренду Motor.  Марка Motor призначена для людей у віці 18-30 років, зокрема для тих, хто обирає комфорт.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100