cookies error
На сайті представлено 232227 товарів, 237 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Mirabelle

Mirabelle

Рік заснування: 2011
Країна: Великобританія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: авангардний
Колекції Mirabelle – це подих Азії

До вашої уваги цікаві і незвичайні товари бренду  Mirabelle – це ручна робота молодого  дизайнера і  ювеліра, який окрім унікальних моделей пропонує, ще й справедливу ціну  на авангардні прикраси, що були  створені з любов'ю і душею.

  • Засновником колекцій Mirabelle виступає Мірабель Вероніка Генрі, котра  багато подорожує і саме в цих подорожах, вона і знаходить натхнення для своїх колекцій. Кожна з них відрізняється особливим стилем і настроєм, цікавою колористикою і  колоритом країни у якій Вероніка побувала.
  • Моделі Mirabelle створюються дочкою паризького ювеліра, вона полюбляє відвідувати  країни  Південно-Східної Азії, з яких і наповнюється щоразу новими, дивними і чарівними емоціями. Як і ці країни творіння Вероніки -  це складні текстури,  яскраві кольорові комбінації і етнічні нахили її робіт.
  • Власниця марки вірить, що прикраси позитивно впливають на життя людини, вони можуть підняти настрій, можуть зарядити людину позитивною енергетикою і зробити її більш відкритою до спілкування, саме тому більшість її прикрас нагадує, якісь чудні азіатські давні талісмани. При цьому виділяючись особливими стильними нюансами. Ці прикраси ніжні і тендітні, як і сама авторка. Вона неначе вдихає життя в кожну нову колекцію Mirabelle.
  • Моделі  Mirabelle   створені з натурального  срібла, позолочених металів, латуні, напівдорогоцінного каміння, різьблених перламутрових елементів, дерева і цікавих аутентичних дрібничок, які може зрозуміти лише сама Вероніка.

Товари бренду Mirabelle - це  також цікава і незвичайна колекція створена для Англійської вишуканої публіки. Ці моделі уже дорожчі і виготовлені вручну, вони виділяються елегантними нотками стриманості, яка так притаманна цій країні. Виникає враження, що прикраси з цієї колекції спокійно можна одягати на чайну церемонію до королеви.

В свої прикраси Вероніка часто намагається вкласти чарівний новий сенс. Вона хоче поєднати дві абсолютно різні і на перший погляд такі непоєднувані частини світу: Європу і Азію.

І судячи з красивих і популярних моделей - їй це вдається.

 

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100