cookies error
На сайті представлено 331509 товарів, 247 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Keds

Keds

Рік заснування: 1916
Країна: Сполучені Штати Америки
Клас бренду: середній
Стиль бренду: вуличний
Моделі бренду Keds – це американський рецепт успіху!

Товари бренду Keds – це створені американцями різноманітні види взуття. Американський бренд уперше створив полотняне взуття на гумовій підошві – це  відбулося ще у далекому 1916 році в США. Почалося все з компанії Rubber  (згодом перейменовану у Uniroyal, потім у Uniroyal Goodrich, і, врешті, придбану корпорацією Michelin). Моделі бренду Keds - це яке пройшло через довготривалі періоди продажів та занепадів, марку викупила компанія  Stride Rite, а сьогодні випускають колекції бренду Keds засновники групи компаній Wolverine World Wide.

При виборі імені, початковий вибір був Peds - пішоходи, але це ім'я на той час вже було зареєстрованою торговою маркою. Так і появився бренд Keds, який фактично став  першим масовим виробником полотняних «кросівок». Лише у  1960 році в словесній моді появилося слово кросівки,  до речі, завдяки гумовим підошвам, бренд був облюбований злодіями – вони легко позволяли рухатися безшумно.

  • У 60-70-х роках до колекцій бренду Keds було додано нову лінію -  спортивного взуття, яка отримала назву Pro-Keds - їх розробляли для більш серйозного використання, дуже популярними ці моделі стали у баскетболі. Свого часу моделі бренду Keds використовувалися багатьма спортсменами.
  • В таких країнах, як Індія чи Радянський Союз, Keds був перетворений в універсальний бренд, так наприклад, будь яке спортивне взуття називалося кеди.
  • З середини 80-х р до середини 90-х р дівчата носили Keds з легінсами і негабаритними футболками, толстовками та светрами,  іноді у якості аксесуарів використовувалися шкарпетки.  Сьогодні моделі бренду Keds – це універсальне взуття, яке легко можна поєднувати, як з сукнями, так і з костюмами, джинсами, спідницями та шортами.
  • Дуже багато знаменитостей обирає моделі бренду Keds, у фільмах, телепередачах, на фотозйомках завжди є хтось хто носить кеди.

Колекції бренду Keds втратили популярність у кінці 90-х років, але обсяг продажів збільшився в середині 2000-х. Найпопулярніша модель – Чемпіон  - це традиційно спортивне взуття в білих та чорних тонах підошви, та з брезентовим верхом. Моделі істотно не змінилися, тим не менше, появивс більший обсяг кольорів і візерунків. 

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100