cookies error
На сайті представлено 320610 товарів, 241 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier

Рік заснування: 1976
Країна: Франція
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: авангардний
Товари бренду Jean Paul Gaultier: новаторський підхід до моди

Усі знають хто такий Готьє, і усі знають які цікаві і незвичайні колекції Jean Paul Gaultier. Дивно, що людина, яка немала офіційної дизайнерської освіти, тим не менше, стала одною з найвизначніших постатей у історії моди.

  • Все почалося з того, що Готьє почав малювати ескізи майбутніх моделей, ще у підлітковому віці. Сам метр моди П'єр Карден був вражений його талантом і найняв його в якості асистента у 1970 році. Це був фактично старт модної кар’єри Поля. Після чого він обзавівся модними і відомими друзями, які захоплювалися його талантом і намагалися допомогти молодому талановитому хлопцю добитися успіху.
  • Перша індивідуальна колекція Jean Paul Gaultier була випущена у 1976 році, а характерним для нього зверхній і нешанобливий стиль почався у 1981 р. В той час, він уже давно був відомий, як нестерпний дитина у світі французької моди. Багато з таких колекцій Jean Paul Gaultier були засновані на вуличному стилі, він приділяв особливу увагу масовій культурі, в той час як інші його моделі, зокрема його колекції для Haute Couture були дуже формальними, але в той же час і незвично грайливий.
  • Хоча більшість людей називали його проекти декадентськими, в свою чергу, модні критики і дизайнери були спокушені його творчості і відразу помітили в ньому  майстерне пошиття.
  • У 1985 році було представлено моделі Jean Paul Gaultier, які виготовлялися спеціально під замовлення поп-діви Мадонни, це скульптурні шоу-костюми, а найвідоміший з них, імовірно, її  конусний бюстгальтер, у 2006 році Мадонна і Готьє знову співпрацювали у проекті Confessions Tour.

Колекції Jean Paul Gaultier – це постійний шок, він дивує і вводить в ступор, він  використовує нетрадиційні моделі не лише одягу, а і незвичайних людей, які їх демонструються. Так, наприклад,  літні чоловіки і крупних розмірів жінки, моделі з надзвичайною кількістю пірсингу чи татуювань, дизайнер  часто грається з традиційними гендерними ролями - це принесло йому, як критику, так і вибухову  популярність.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 4 товарів
bigmir)net TOP 100