cookies error
На сайті представлено 248304 товарів, 234 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
IWC

IWC

Рік заснування: 1868
Країна: Швейцарія
Клас бренду: люкс
Стиль бренду: гламурний
IWC: ваш годинниковий калібр

IWC  або International Watch Company – це  відомий швейцарський виробник годинників. Звичайно ж, ці годинники відносяться до класу «люкс».

  • Компанія була заснована у 1868 році, а головний офіс знаходиться у Шаффхаузен.
  • У 1868 році відомий американський годинникар Флорентин Ариосто Джонс разом з годинникарем і підприємцем Йоганном Генріхом Мозерем заснували компанію International Watch Ко. Компанія почала випускати кишенькові годинники, а першою моделлю IWC  став годинник з механізмом «Калібр Джонса».
  • Компанія розвивалася і розбудовувалася, щороку випускаючи все новіші і цікавіші моделі IWC. Сьогодні ця марка має за спиною чималий досвід годинникарства, цікаві ідеї і незвичайній технологічні рішення.
  • У 1999 році колекція IWC Deep One доповнилася можливістю глибокого занурення під воду. Ці годинники розроблені спеціально для тих, хто любить займатися дайвінгом.
  • На дворі стояв 2000 рік, а марку купила компанія Richemont Group. І зразу ж була випущена  модель IWC з механізмом «Калібр 5000» - це модель з надзвичайно цікавим механізмом, який отримав практично довічну гарантію. 

Кожний новий товар бренду IWC  відрізняється від попереднього, адже дизайнери і технологи працюють рука об руку, щоб створити, щось надзвичайне.

 

 

 

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100