cookies error
На сайті представлено 319832 товарів, 239 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Aeropostale

Aeropostale

Рік заснування: 1995
Країна: Сполучені Штати Америки
Клас бренду: середній
Стиль бренду: щоденний
Моделі бренду Aéropostale: дотик молодості

Колекції бренду Aéropostale створені  торговим центром, що спеціалізується на створенні роздрібного повсякденного одягу та аксесуарів, в основному орієнтованих на підлітків. Молодіжний одяг для 17-річних молодих дівчат та хлопців. Все що потрібно молодим та яскравим – упевнено можна знайти саме серед колекцій Aéropostale. Компанія пропонує своїм клієнтам цілеспрямовану селекцію високої якості, активно-орієнтованої моди та суміші трендів. Всі моделі бренду Aéropostale зберігають контроль над зареєстрованими торговими марками – мова йде про  проектування, постачання, маркетинг та продаж – все це відбувається завдяки злагодженій роботі спеціалістів марки.

  • Товари бренду Aéropostale можна придбати лише у  флагманських магазинах марки, або на офіційному порталі бренду.  На даний час марка поширила свою мережу на 914 магазинів у 50 штатах, а також Пуерто-Ріко, 75 магазинів знаходяться у Канаді.
  • Цікаво, що завдяки правильній системі та налагодженому бізнесу, а також відповідностям  різних ліцензійних угод, ліцензіати компанії в даний час працюють над мережею магазинів на Близькому Сході, в Азії та Європі. Все це  стало рушійною силою для створення нових моделей Aéropostale, цікавих колекцій та неповторного одягу.
  • Цей бренд – це ковток свіжості, легкі та яскраві кольору, незвичайні фасони – моделі бренду Aéropostale – це ідеальний одяг для тих, хто обирає зручність та комфорт. Упевненість у собі щодня!

Нові моделі бренду Aéropostale – це одяг, що керує трендами, це товар  за конкурентоспроможними цінами і зі справді якісних матеріалів, щоб ваші діти завжди почували комфорт. Колекції Aéropostale – це одяг для дівчаток та хлопчиків у віці від 11 до 17 років. Aéropostale – це  компанія, що гарантує не просто високу якість товарів, а і неповторний стиль та образ вашої дитини, який би точно сподобався вашому чаду та був приємний для ока батьків.  Компанія працює та розвивається для того, щоб гарантувати своїм клієнтам високу якість послуг, та неповторний стиль у одязі.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 6 товарів
bigmir)net TOP 100