cookies error
На сайті представлено 271336 товарів, 246 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
ALDO

ALDO

Рік заснування: 1972
Країна: Канада
Клас бренду: середній
Стиль бренду: вуличний
Моделі бренду ALDO – це давні традиції взуттєвого промислу

Сорок років тому молодий Aldo Bensadoun - син взуттєвого купця та внук шевця – вирішив почати здійснювати мрію. Він озброївся пристрастю та глибоко вкоріненим розумінням взуттєвого бізнесу. Альдо бажав створити сучасну компанію, яка би піклувалася про своїх клієнтів.

  • Альдо Bensadoun пообіцяв побудувати свою компанію на прихильності співчуття, етики та розуміння клієнта, щоб запропонувати їм найкращі продукти та послуги. З 1972 року ця філософія викликав постійні інновації Групи Альдо і стійкий прагнення бути кращим, це може бути для своїх клієнтів. Сьогодні моделі бренду ALDO  займають провідне місце на світовій арені. Бренд вважається одним з провідних світових рітейлерів взуттєвої моди, з колективом у більш ніж 20 000 людей по всьому світу і майже 200 мільйонів клієнтів.
  • Спеціалізуючись на розробці та виробництві якісного, стильного та доступного взуття та аксесуарів, інтернет-магазин ALDO має неперевершений досвід та знання у взуттєвому роздрібному бізнесі. Цей досвід дозволив компанії охопити усі куточки взуттєвого ринку, сьогодні у лінію моделей бренду ALDO входять чотири компанії: ALDO, Call It Spring, LITTLE BURGUNDY та GLOBO. Незважаючи на те, що всі ці компанії різні за стилем та віковими категоріями, сім'я ALDO уже понад сорок років б’ється в  унісон. Це відбувається завдяки унікальному поєднанню енергійного ядра, що містить дух та бачення однієї людини, його мрії та побажання його клієнтів.
  • Уперше моделі бренду ALDO почали продаватися в центрі Монреалю у 1972 році, ця новаторська компанія пройшла шлях від мініатюрної компанії мрії до визнаної у всьому світі марки взуття.  Сьогодні компанія прагне послідовно розвиватися та змінюватися відповідно до зміни довколишнього світу. Товари бренду ALDO – це елементи унікального живого організму, який розвивається, збільшується та удосконалюється.

У 1993 році засновник марки прагнув розширити межі продажу товарів, ось чому було відкрито перший магазин у США.  Відкрийте для себе новий світ товарів бренду ALDO.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 1 товарів
bigmir)net TOP 100