cookies error
На сайті представлено 362297 товарів, 267 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

A.Lange and Sohne

A.Lange and Sohne

Рік заснування: 1845
Країна: Німеччина
Клас бренду: середній
Стиль бренду: класика
A. Lange & Söhne: давні традиції, що пережили війну

A. Lange & Söhne – це  торгова марка німецької часовий компанії Lange Uhren GmbH, вона входить в корпорацію Richemont. Колекції A. Lange & Söhne відносяться до одних з найкращих у світі,  вони конкурують з такими провідними швейцарськими фірмами як Patek Philippe, Jaeger- LeCoultre, Audemars Piguet і Vacheron Constantin.

  • Цікаво, що кожен куплений годинник з колекції A. Lange & Söhne  має особистий сертифікат автентичності.  
  • Компанія була заснована у 1845 році Фердинандом Адольфом Ланге в місті Гласхютте, що зовсім недалечко від Дрездена. Фердинанд успішно займався розвитком компанії, а після смерті передав усі права синам, Емілю і Річарду Ланге, які зайнялися масовим  випуском якісних кишенькових годинників.  
  • З кожним новим поколінням до марки додавалося щось нове, цікаве і незвичайне, саме ці годинники використовувалися німецькими військовими під час Другої світової війни. І щоразу моделі A. Lange & Söhne   відрізнялися від інших, цікавим дизайном і практичністю, функціональністю і технічним наповненням. 
  • У 1948 році після завершення війни влада Радянського Союзу експропріювала власність компанії, і марка Ланге припинила своє існування. Однак, в 1990 році, після об'єднання Німеччини правнук засновника, Вальтер Ланге разом з Гюнтером Блюмлейном вирішили відновити компанію. І нові колекції A. Lange & Söhne  вийшли на світовий ринок у Гласхютте  у  1994 році.  
  • А починаючи з 1996 року бренд належить Richemont.
Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100