cookies error
На сайті представлено 334081 товарів, 267 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

міс

міс

Рік заснування: 1992
Країна: Україна
Клас бренду: середній
Стиль бренду: гламурний,діловий,щоденний
Товари бренду МІС  - наповніть своє життя якістю

 До вашої уваги один з найбільших українських виробників галантерейних виробів з натуральних та синтетичних матеріалів. Моделі бренду МІС – це висока якість національного виробника! Компанія була створена у 1992 році, з того часу швидко та динамічно розвивається, щороку розширюючи асортимент продукції, збільшуючи свої об’єми поширення на ринку. Сьогодні моделі бренду  МІС знають не лише в Україні, але і за кордоном.

Асортимент продукції дійсно широкий - більше шестисот найменувань жіночих сумок, рюкзаків, косметичок, портфелів, папок, барсеток з різноманітних матеріалів. Власна виробнича база, сучасне обладнання, досвід і кваліфікація персоналу, багатолітня співпраця з українськими і європейськими виробниками натуральної і синтетичної шкіри, галантерейної фурнітури дають можливість нам випускати недорогу, якісну і конкурентоспроможну продукцію.

  • Над створенням  моделей бренду МІС працює власна  дизайнерська команда. Творчий пошук у сфері дизайну дозволяє підприємству створювати унікальний фірмовий стиль.
  • Крім того на підприємстві здійснюється постійний контроль якості виробів, починаючи від підбору  сировини до пошиття готового виробу та його реалізації в роздрібній мережі.

Широкий асортимент товару та постійна наявність його на складі, регулярне і своєчасне постачання, зручність сервісу та гнучкість цін - це те, чим фірма завоювала довіру покупців.

У офісі та торгівельних представництвах фірми, розташованих в Києві, Запоріжжі, Хмельницькому , завжди раді покупцям. Фірма практикує постійний діалог з клієнтом, оперативно реагуючи на його найменші зауваження.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100